  • SIT9003AC-1-33EQ
SIT9003AC-1-33EQ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9003AC-1-33EQ
HK JDW NO:
707-SIT9003AC-1-33EQ
Datasheet:
SIT9003AC-1-33EQ
Description:
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 50PPM
Step5Bar-code shipping tag
SIT9003AC-1-33EQ
  • Available Frequency Range
    1MHz~75MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.00% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA