  • SIT9003AC-8-33DQ
SIT9003AC-8-33DQ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9003AC-8-33DQ
HK JDW NO:
707-SIT9003AC-8-33DQ
Datasheet:
SIT9003AC-8-33DQ
Description:
MEMS OSC PROG XO LVCMOS DS 3.3V
Step5Bar-code shipping tag
SIT9003AC-8-33DQ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.3μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~75MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.00% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm