  • SIT9005ACB7H-28NJ
SIT9005ACB7H-28NJ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005ACB7H-28NJ
HK JDW NO:
707-SIT9005ACB7H-28NJ
Datasheet:
SIT9005ACB7H-28NJ
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005ACB7H-28NJ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.28% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm