  • SIT9005ACL1D-33SP
SIT9005ACL1D-33SP
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005ACL1D-33SP
HK JDW NO:
707-SIT9005ACL1D-33SP
Datasheet:
SIT9005ACL1D-33SP
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005ACL1D-33SP
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.3μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.28% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm