  • SIT9005AIB1H-18DH
SIT9005AIB1H-18DH
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIB1H-18DH
HK JDW NO:
707-SIT9005AIB1H-18DH
Datasheet:
SIT9005AIB1H-18DH
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIB1H-18DH
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    5.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.03% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm