  • SIT9005AIB7G-18DH
SIT9005AIB7G-18DH
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIB7G-18DH
HK JDW NO:
707-SIT9005AIB7G-18DH
Datasheet:
SIT9005AIB7G-18DH
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIB7G-18DH
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    5.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.1% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm