  • SIT9005AIT7G-18SP
SIT9005AIT7G-18SP
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIT7G-18SP
HK JDW NO:
707-SIT9005AIT7G-18SP
Datasheet:
SIT9005AIT7G-18SP
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIT7G-18SP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    5.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1.5μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.28% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm