  • SIT9005AIU2G-28DE
SIT9005AIU2G-28DE
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIU2G-28DE
HK JDW NO:
707-SIT9005AIU2G-28DE
Datasheet:
SIT9005AIU2G-28DE
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIU2G-28DE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.29% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm