  • SIT9005AIU2H-28DN
SIT9005AIU2H-28DN
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIU2H-28DN
HK JDW NO:
707-SIT9005AIU2H-28DN
Datasheet:
SIT9005AIU2H-28DN
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIU2H-28DN
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.795% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA