  • SIT9120AI-2B-25E
SIT9120AI-2B-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AI-2B-25E
HK JDW NO:
707-SIT9120AI-2B-25E
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT9120AI-2B-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AI-2B-25E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SiT9120
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    25MHz~212.5MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm