  • SL6081PV48SMM
SL6081PV48SMM
advertisement
Manufacturer No:
SL6081PV48SMM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-SL6081PV48SMM
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SL6081PV48SMM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mounting Type
    Bracket Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Feature
    Cable - 1.2m
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA Male
  • Frequency
    614MHz
  • Gain
    2dBi
  • Frequency Range
    608MHz~614MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    611MHz
  • Height
    32.004mm
  • Height (Max)
    1.260 32.00mm