  • SLD-12-3434-12T
SLD-12-3434-12T
advertisement
Manufacturer No:
SLD-12-3434-12T
Manufacturer:
SolaHD
HK JDW NO:
737-SLD-12-3434-12T
Package:
100
Datasheet:
SLD-12-3434-12T
Description:
Quantity:
In Stock : 4516
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLD-12-3434-12T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Panel, Screw
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    100
  • Number of Pins
    13
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Silver Line
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    9.00Lx4.87W x 2.75 H 228.6mmx123.7mmx69.9mm
  • Feature
    Adjustable Output, Remote Sense
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    82W
  • Power Rating
    40.8W
  • Number of Outputs
    2
  • Approval Agency
    CE, CSA, cURus
  • Output Voltage
    12V
  • Current - Output (Max)
    3.4A 3.4A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Output Current
    3.4A
  • Output Power
    40.8W
  • Voltage - Output 2
    -12V
  • Height
    70mm