  • SLF7045T-681MR20
SLF7045T-681MR20
advertisement
Manufacturer No:
SLF7045T-681MR20
HK JDW NO:
769-SLF7045T-681MR20
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SLF7045T-681MR20
Step5Bar-code shipping tag
SLF7045T-681MR20
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Published
    1999
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.276W 7.00mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Obsolete
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    270mA
  • Inductance
    680μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.776Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Current - Saturation
    200mA
  • Height Seated (Max)
    0.189 4.80mm