  • SLLE23-1470-S
SLLE23-1470-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLE23-1470-S
HK JDW NO:
124-SLLE23-1470-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLE23-1470-S
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    23mm