  • SLLE40-910-S
SLLE40-910-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLE40-910-S
HK JDW NO:
124-SLLE40-910-S
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLE40-910-S
    Select All
  • Features
    Transmitter Only
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    SLL
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    40mm
  • Protective Height
    910mm