  • SLLR40-1050-S
SLLR40-1050-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLR40-1050-S
HK JDW NO:
124-SLLR40-1050-S
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 40MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLR40-1050-S
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    40mm