  • SLSCE30-1800P4NT
SLSCE30-1800P4NT
advertisement
Manufacturer No:
SLSCE30-1800P4NT
HK JDW NO:
124-SLSCE30-1800P4NT
Package:
Datasheet:
Description:
SLSCE30-1800P4NT EZS EMTR 30MM X
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLSCE30-1800P4NT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Series
    14/30
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Detection Capability
    30mm