  • SLSCR30-300Q8
SLSCR30-300Q8
advertisement
Manufacturer No:
SLSCR30-300Q8
HK JDW NO:
124-SLSCR30-300Q8
Description:
SLSCR30-300Q8 EZS RCVR 30MMODSX3
Step5Bar-code shipping tag
SLSCR30-300Q8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 18.0m
  • Protective Height
    300mm