  • SLSE30-1350Q8
SLSE30-1350Q8
advertisement
Manufacturer No:
SLSE30-1350Q8
HK JDW NO:
124-SLSE30-1350Q8
Description:
SLSE30-1350Q8 EMITTER; 30 MM RES
Step5Bar-code shipping tag
SLSE30-1350Q8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    30mm