  • SLSP14-1650Q88
SLSP14-1650Q88
advertisement
Manufacturer No:
SLSP14-1650Q88
HK JDW NO:
124-SLSP14-1650Q88
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Step5Bar-code shipping tag
SLSP14-1650Q88
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 6.0m
  • Protective Height
    1650mm