  • SLSP14-300Q88
SLSP14-300Q88
advertisement
Manufacturer No:
SLSP14-300Q88
HK JDW NO:
124-SLSP14-300Q88
Description:
SLSP14-300Q88 EZ-SCREEN PAIR; 14
Step5Bar-code shipping tag
SLSP14-300Q88
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Protective Height
    300mm