  • SLSR14-600P8
SLSR14-600P8
advertisement
Manufacturer No:
SLSR14-600P8
HK JDW NO:
124-SLSR14-600P8
Description:
SLSR14-600P8 EZS RCVR 14MMODSX60
Step5Bar-code shipping tag
SLSR14-600P8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Protective Height
    600mm