  • SM045C126KAN480
SM045C126KAN480
advertisement
Manufacturer No:
SM045C126KAN480
HK JDW NO:
5781-SM045C126KAN480
Description:
Ceramic Capacitor, Ceramic, 50V, X7R, -/+15ppm/Cel TC, 12uF, 4044