  • SM15T150CAHM3/I
SM15T150CAHM3/I
advertisement
Manufacturer No:
SM15T150CAHM3/I
HK JDW NO:
884-SM15T150CAHM3/I
Datasheet:
SM15T150CAHM3/I
Step5Bar-code shipping tag
SM15T150CAHM3/I
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    143V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    7.2A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    207V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    128V