  • SM15T30A-E3/57T
SM15T30A-E3/57T
advertisement
Manufacturer No:
SM15T30A-E3/57T
HK JDW NO:
884-SM15T30A-E3/57T
Datasheet:
SM15T30A-E3/57T
Description:
Quantity:
In Stock : 2434
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SM15T30A-E3/57T
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Published
    2008
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Operating Supply Voltage
    25.6V
    1μA
  • Power Dissipation-Max
    6.5W
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    36A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    41.5V
  • Clamping Voltage
    53.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    25.6V
  • Peak Pulse Current
    187A
  • Reverse Standoff Voltage
    25.6V
  • Max Surge Current
    187A
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Direction
    Unidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Breakdown Voltage
    31.5V
  • Reverse Breakdown Voltage
    28.5V