  • SM42E-18-4.0M
SM42E-18-4.0M
advertisement
Manufacturer No:
SM42E-18-4.0M
Manufacturer:
Pletronics
HK JDW NO:
4943-SM42E-18-4.0M
Package:
Datasheet:
SM42E-18-4.0M
Description:
Crystal 4MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 130Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R