  • SMAJ110CA R3G
SMAJ110CA R3G
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ110CA R3G
HK JDW NO:
799-SMAJ110CA R3G
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ110CA R3G
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Series
    SMAJ
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    122V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1.7A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    177V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    110V