  • SMAJ17A-HF
SMAJ17A-HF
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ17A-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
HK JDW NO:
186-SMAJ17A-HF
Datasheet:
SMAJ17A-HF
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ17A-HF
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Part Status
    Active
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Breakdown (Min)
    18.9V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    14.5A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    27.6V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    17V