  • SMAJ188CAHM3/I
SMAJ188CAHM3/I
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ188CAHM3/I
HK JDW NO:
884-SMAJ188CAHM3/I
Datasheet:
SMAJ188CAHM3/I
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ188CAHM3/I
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
  • Part Status
    Discontinued
  • Applications
    Automotive, Telecom
  • Voltage - Breakdown (Min)
    209V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    910mA
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    328V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    188V