  • SMC5K54A-M3/I
SMC5K54A-M3/I
advertisement
Manufacturer No:
SMC5K54A-M3/I
HK JDW NO:
884-SMC5K54A-M3/I
Package:
DO-214AB, SMC
Datasheet:
SMC5K54A-M3/I
Description:
Quantity:
In Stock : 4357
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SMC5K54A-M3/I
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
  • Applications
    Automotive
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    60V
  • Power - Peak Pulse
    5000W 5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    57.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    54V