  • SMD0603-002/60N
SMD0603-002/60N
advertisement
Manufacturer No:
SMD0603-002/60N
HK JDW NO:
16057-SMD0603-002/60N
Description:
60V 20mA 20A 500mW 60mA 12Ω 1s 70Ω 0603 Resettable Fuses ROHS