  • SMD0603-010/15N
SMD0603-010/15N
advertisement
Manufacturer No:
SMD0603-010/15N
HK JDW NO:
16057-SMD0603-010/15N
Description:
15V 100mA 35A 500mW 300mA 900mΩ 1s 6Ω 0603 Resettable Fuses ROHS