  • SMD0805-050-13.2V
SMD0805-050-13.2V
advertisement
Manufacturer No:
SMD0805-050-13.2V
Manufacturer:
TECHFUSE
HK JDW NO:
16152-SMD0805-050-13.2V
Package:
Datasheet:
Description:
13.2V 500mA 100A 500mW 1A 150mΩ 0.1s 850mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS