  • SMD1812B260TF/12
SMD1812B260TF/12
advertisement
Manufacturer No:
SMD1812B260TF/12
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-SMD1812B260TF/12
Package:
Datasheet:
Description:
12V 2.6A 100A 800mW -40℃~+85℃ 5A 15mΩ 5s 55mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS