  • SMM30-36-K-P6
SMM30-36-K-P6
advertisement
Manufacturer No:
SMM30-36-K-P6
HK JDW NO:
193-SMM30-36-K-P6
Package:
Datasheet:
SMM30-36-K-P6
Step5Bar-code shipping tag
SMM30-36-K-P6
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SMM30 (36W)
  • Size / Dimension
    2.90Lx1.69W x 1.28 H 73.6mmx42.8mmx32.5mm
  • Power (Watts)
    30W
  • Current - Output (Max)
    830mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Multi-Blade (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    36V
  • Input Connector
    Multi-Blade (Sold Separately)
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max