  • SMW1006S100YTT
SMW1006S100YTT
advertisement
Manufacturer No:
SMW1006S100YTT
Manufacturer:
Sunltech Tech
HK JDW NO:
15948-SMW1006S100YTT
Package:
Datasheet:
Description:
10uH@100kHz -20℃~+80℃ 30mΩ 2 4mA 600V@AC,1secs SMD,10x8.7x6.5mm Common Mode Filters ROHS