  • SMW4532S201XTT
SMW4532S201XTT
advertisement
Manufacturer No:
SMW4532S201XTT
HK JDW NO:
15948-SMW4532S201XTT
Description:
200uH@100kHz 15kΩ@10MHz -25℃~+85℃ 4.5Ω 50V 2 100mA SMD,4.5x3.2x2.7mm Common Mode Filters ROHS