  • SMW9050S100NTT
SMW9050S100NTT
advertisement
Manufacturer No:
SMW9050S100NTT
HK JDW NO:
15948-SMW9050S100NTT
Description:
10uH@1kHz -20℃~+80℃ 0.08Ω 80V 2 1.6A SMD,9.2x6.0x5.0mm Common Mode Filters ROHS