  • SMW9050S501ZTT
SMW9050S501ZTT
advertisement
Manufacturer No:
SMW9050S501ZTT
HK JDW NO:
15948-SMW9050S501ZTT
Description:
500uH@100kHz -20℃~+80℃ 0.15Ω 80V 2 1A SMD,9.2x6.0x5.0mm Common Mode Filters ROHS