  • SNDBS400B28
SNDBS400B28
advertisement
Manufacturer No:
SNDBS400B28
HK JDW NO:
165-SNDBS400B28
Package:
Datasheet:
SNDBS400B28
Description:
Quantity:
In Stock : 6632
Step5Bar-code shipping tag
SNDBS400B28
  • Power (Watts)
    406W
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Input (Max)
    400V
  • Voltage - Output 1
    28V
  • Voltage - Input (Min)
    200V
  • Current - Output (Max)
    14.5A
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C With Derating
  • Series
    SNDBS (400W)
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    8.75Lx3.51W x 1.75 H 222.3mmx89.2mmx44.5mm