  • SOMC1601100RGRY
SOMC1601100RGRY
advertisement
Manufacturer No:
SOMC1601100RGRY
HK JDW NO:
866-SOMC1601100RGRY
Step5Bar-code shipping tag
SOMC1601100RGRY
  • Package / Case
    DIP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W