  • SOMC16014K75FEJ
SOMC16014K75FEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC16014K75FEJ
HK JDW NO:
866-SOMC16014K75FEJ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC16014K75FEJ
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W