  • SOMC16015K60GRY
SOMC16015K60GRY
advertisement
Manufacturer No:
SOMC16015K60GRY
HK JDW NO:
866-SOMC16015K60GRY
Step5Bar-code shipping tag
SOMC16015K60GRY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Resistors
    15
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    DIP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W