  • SOMC160311K0FEA
SOMC160311K0FEA
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160311K0FEA
HK JDW NO:
866-SOMC160311K0FEA
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160311K0FEA
    16
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    11kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W