  • SOMC160315K8FEA
SOMC160315K8FEA
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160315K8FEA
HK JDW NO:
866-SOMC160315K8FEA
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160315K8FEA
    16
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    15.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W