  • SOMC160332K4FEA
SOMC160332K4FEA
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160332K4FEA
HK JDW NO:
866-SOMC160332K4FEA
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160332K4FEA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W
  • Number of Resistors
    8
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    16
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    32.4kOhm