  • SOMC20012K00FDC
SOMC20012K00FDC
advertisement
Manufacturer No:
SOMC20012K00FDC
HK JDW NO:
866-SOMC20012K00FDC
Step5Bar-code shipping tag
SOMC20012K00FDC
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.52W