  • SPLFA150F-C
SPLFA150F-C
advertisement
Manufacturer No:
SPLFA150F-C
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-SPLFA150F-C
Package:
Datasheet:
SPLFA150F-C
Description:
Quantity:
In Stock : 13238
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SPLFA150F-C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C
  • Series
    SPLFA (150W)
  • Size / Dimension
    7.95Lx3.39W x 1.85 H 201.9mmx86.1mmx47.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    PSE
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Input
    85V~264VAC