  • SPLFA75F-12-C
SPLFA75F-12-C
advertisement
Manufacturer No:
SPLFA75F-12-C
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-SPLFA75F-12-C
Package:
Datasheet:
SPLFA75F-12-C
Description:
Quantity:
In Stock : 1771
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SPLFA75F-12-C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C
  • Published
    2011
  • Series
    SPLFA (75W)
  • Size / Dimension
    7.56Lx2.40W x 1.65 H 192.0mmx61.0mmx41.9mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    PSE
  • Efficiency
    82%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    6.3A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    75.6W
  • Current - Output 1
    6.3A
  • Minimum Load Required
    No
  • Height
    36mm
  • Length
    192mm
  • Width
    61mm