  • SR211A681JTA
SR211A681JTA
advertisement
Manufacturer No:
SR211A681JTA
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-SR211A681JTA
Package:
Datasheet:
SR211A681JTA
Description:
680pF Ceramic Capacitor 5%
Step5Bar-code shipping tag
SR211A681JTA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.17mm